Uskladnění pneumatik

Neřešte kam uložit pneumatiky po přezutí. Uložte si pneumatiky u nás! Uložení 4ks pneu jen za 200Kč.

Pneuservis

Pneumatiky jsou tím co Vás drží na silnici. Je tedy třeba jim také věnovat velkou pozornost a včas vyměnit ojeté za nové. V rámci zlepšování našich služeb jsme pro Vás otevřeli nově i pneuservis. Vše tak vyřídíte v klidu a na jednom místě.

Vhodné pneumatiky pro Váš automobil

Minimálně dvakrát do roka zažijeme všichni "reklamní masáž" spojenou s pneumatikami. Dovozci a prodejci se předhání v nabídce modelů a hlavně v cenových nabídkách nových pneumatik. Zákazníci tak často v honbě za cenou nakoupí levné pneumatiky o jejichž původu neví často nic ani dovozce (ověřeno praxí).

Jak je to u nás?

Stejně jako u všech ostatních dílů automobilu i zde sledujeme především kvalitu. Chceme se tak vyhnout pozdějším reklamacím typu "nějak to hází", "divně to bouchá" a podobně.  Pokud si k nám přivezete jinde koupené pneumatiky, jistě Vás neodmítneme a rádi Vám provedeme kompletní přezutí. Naši stálí zákazníci však oceňují naši zkušenost a doporučení.

Základní značení pneumatik

175/65 R14 T82


Tip pro Vás

U všech u nás servisovaných aut hlídáme důležité termíny. Nepropásnete tak technickou prohlídku, výměnu oleje a další důležité akce. S blížícím se termínem daného úkonu Vás informujeme e-mailem. Můžete se tak v klidu věnovat svým záležitostem a starosti o auto nechat na nás.