Servis klimatizací

silver-futura

Věnujte pozornost své klimatizaci nejen v době kdy ji nejvíce používáte. Pravidelný servis a diagnostika Vám ušetří spoustu zbytečně vydaných prostředků a času při závadě vzniklé zanedbáním údržby.

Zdraví na prvním místě

Zanedbaný servis klimatizace může mít také výrazný vliv na Vaše zdraví. Klimatizaci je třeba pravidelně čistit, desinfikovat a měnit příslušné filtry. Zabráníte tak tvorbě nežádoucích mikroorganismů, které se mohou hromadit v potrubí klimatizace. Jejich následné šíření ve vozidle může způsobovat řadu zdravotních problémů.

Pro servis Vaší klimatizace používáme moderní diagnostické zařízení SILVER Futura. S pomocí tohoto moderního plně automatického elektronického zařízení provedeme kompletní servis Vaší klimatizace v následujících krocích:

Servis Vaší klimatizace provedeme rychle za příznivou cenu. Doporučujeme se předem telefonicky objednat.


Tip pro Vás

U všech u nás servisovaných aut hlídáme důležité termíny. Nepropásnete tak technickou prohlídku, výměnu oleje a další důležité akce. S blížícím se termínem daného úkonu Vás informujeme e-mailem. Můžete se tak v klidu věnovat svým záležitostem a starosti o auto nechat na nás.